Prednáška č.1

Pavol Harum je už dlhé roky vnímaný tými, ktorí sledujú dianie vo “fotosvete”. Ak chceme dianie vo fotografii deliť na svet umelecký vs. svet komerčný, tak on zapadá presne do toho druhého sveta. Na slovenskom trhhu pôsobí už takmer 30 rokov a prešiel si časmi ako filmovými, tak i digitálnymi. Je to muž charizmatický, príjemný a so svojimi skúsenosťami sa jednoznačne radí medzi tých, ktorí nám majú čo ponúknuť.

Video • foto • štúdio HARUM so sídlom v Bratislave:
“Od roku 1988 poskytujeme kompletné video a foto služby pre organizácie, agentúry a súkromné osoby. Čas, dlhoročná prax a požiadavky zákazníkov postupne formovali ponuku služieb, technické vybavenie, ale aj celkový profil firmy.
Dnes naše štúdio poskytuje služby, ktoré sú vyhotovované vždy tou najkvalitnejšou Full-HD technikou a odborným prístupom nášho profesionálneho tímu.
Žijeme v rýchlej digitálnej dobe. Prichádzajú nové technológie. Máme digitálne fotoaparáty a aj Full-HD videá, avšak nie každý sa v tom vyzná a vie si z ponúk správne vybrať. Preto odporúčame vsadiť na profesionalitu a dlhoročné skúsenosti.”

www.harum.sk 10928557_10152457370865904_998683343_n